Here are your site for love !

Inregisreazate pe Noul forum 4 LoVe !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Here are your site for love !

Inregisreazate pe Noul forum 4 LoVe !

Here are your site for love !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUVINTE LOVE FOR YOU !!

Ultimele subiecte

» Sa nu ma minti !
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeLun Noi 05, 2012 7:20 am Scris de Admin

» Povestea De Dragoste Adevarata
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeLun Noi 05, 2012 7:04 am Scris de Admin

» Tila Tequila, micuta provocatoare
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:29 am Scris de Admin

»  Katie Stam, Miss America 2009
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:28 am Scris de Admin

» Am meditat-o pe Mihaela la anatomie!
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:27 am Scris de Admin

»  Romanita, la un pas de moarte!
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:26 am Scris de Admin

» Emma Watson: A te dezbraca nu inseamna..
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:24 am Scris de Admin

»  Pamela Anderson se considera artista
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:22 am Scris de Admin

» Trupa Heaven a implinit patru ani!
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:21 am Scris de Admin

»  Moni stramba din nas....
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:20 am Scris de Admin

» Oana si Pepe au avut o nunta de 700 euro
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:18 am Scris de Admin

» Moga a marit pretul
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:16 am Scris de Admin

» Anda Adam lucreaza gratis pentru Diana M
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:15 am Scris de Admin

» Edi Iordanescu o ataca pe Delia
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:13 am Scris de Admin

» Luciu: 'Nu va mai holbati la mine!'
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:11 am Scris de Admin

» status de dragoste:))
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 1:09 am Scris de Vizitator

» Madona surprinsa cu un penis in punga.
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:15 am Scris de Admin

» Blonda lui Capatos, mai bună la bară decât Crudu
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:13 am Scris de Admin

» NeW - Iat-o pe Crudu la striptease
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:11 am Scris de Admin

» Versuri de iubire – Love
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:24 am Scris de Admin

» orele iubiri
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 4:07 am Scris de Admin

» Statusuri funny, statusuri haioase, statusuri marfa, statusuri belea, statusuri noi amestecate
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:34 am Scris de EuroVision

» Statusuri emo noi
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:31 am Scris de EuroVision

» Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii
Sa nu ma minti ! I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:29 am Scris de EuroVision

Cuvinte-cheie

Cine este conectat?

În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mier Aug 31, 2016 3:11 pm


    Sa nu ma minti !

    Admin
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 143
    Puncte CuVinTe LoVe 2 : 455
    Data de inscriere : 26/05/2009
    Localizare : Hunedoara

    Sa nu ma minti ! Empty Sa nu ma minti !

    Mesaj  Admin Lun Noi 05, 2012 7:20 am

    Au trecut 10 zile de cand ne-am despartit. Am suferit atat de mult incat acum sunt inert. Nu mananc aproape deloc, nu dorm si nu vorbesc cu nimeni. Daca m-ar intreba cineva acum ce motive am sa traiesc, nu cred k as putea sa gasesc vre-o unul. Stau si ma intreb de multe ori daca viata are vre-un sens, daca poate iesi ceva bun din toata suferinta asta…
    Tu probabil esti in bratele lui acum…ce lume ciudata…
    Astazi de dimineata ti-am adus toate lucrurile pe care le aveai la mine. Mi-am repetat de mii de ori scena in minte inainte. Nu te mai vazusem de cateva zile si nu stiam nimic de tine. Mi-ai deschis usa, aceeasi in spatele careia ma astepta de fiecare data un sarut dulce si un zambet. Acum ma astepta o persoana care se uita la mine ca la un strain cu o expresie care ma intreba” hei dar ce ai fata asta de parca cine stie ce s-a intamplat?”.
    Nu am putut sa te imbratisez, nu am putut sa te sarut, imi pareai atat de falsa. In schimb tu o faceai de parca ar mai fi contat. Am incercat inca o data sa-ti explic ca indiferent ce se va intampla intre noi nu ai de ce sa te porti de parca ti-as fi dusman. Doi oameni care se despart nu trebuie neaparat sa se urasca apoi. Dar asta depinde numai de ei. Am incercat sa nu fiu rautacios, sa nu izbucnesc si sa te acuz de faptul ca nu-ti pasa deloc de ceea ce simt in zilele astea. Si am reusit. In mai putin de 5 minute am plecat de la tine. Am plecat fara sa ma uit in urma. Si asa ar fi trebuit sa ramana.Dar m-ai sunat, m-ai sunat si n-am mai putut rezista si te-am certat. Si mi-ai dat dreptate. Si mi-ai spus ca o sa ramanem prieteni. Ti-am dat un mesaj mai tarziu si mi-am cerut scuze. Ti-am spus ca te-as saruta si ca te-as tine in brate. Ti-am mai cerut o noapte impreuna, noapte pe care mi-o promisesei cu cateva zile in urma. Dupa ce mi-ai promis-o n-ai mai dat nici un semn timp de 3 zile. Acum imi spui ca n-ai avut credit, ca trebuia sa te sun eu daca vroiam. Si te cred, si te ascult si sufletul meu idiot te iarta si se intoarce din nou catre tine. Im mai spui ca ai fost plecata din oras.
    Te duci la munca si eu la fel. Si am fi putut avea o relatie normala de oameni care nu se potrivesc ca si cuplu dar care vorbesc si se respecta in continuare.Doar ca…
    Doar ca acum cateva zile m-am rugat cu lacrimi in ochi sa stiu ce sa fac. Eram descumpanit si m-am rugat la Dumnezeu sa ma ajute sa-mi gasesc linistea. Sa ma ajute sa nu fiu rau si sa fac in asa fel incat sa fie bine pentru toata lumea. Si ce crezi… la cateva ore dupa ce am vorbit cu tine intru pe un site de socializare si vad o poza cu tine si cu fostul tau iubit. Erati intr-un club si cineva va facuse o poza. Nici nu cred ca stiai. Un prieten de-al lui v-a fotografiat si a pus poza pe net. Era de acum doua zile. Sti, acum doua zile cand nu aveai credit si erai plecata din oras…
    Daca m-ar fi lovit trasnetul in momentul ala ar fi fost poate mai bine. In schimb, trasnetul si furtuna erau in inima mea. Si toate urlau undeva inauntru si nu mai vedeam nimic si nu mai auzeam nimic. Si acum e miezul noptii si nu pot dormi si scriu randurile astea sperand ca o sa mai pot elibera din veninul pe care il port in mine .
    As vrea atat de tare sa-ti spun ca imi pare rau ca te-am cunoscut, ca imi pare rau ca te-am iubit si ca am avut incredere in tine pana in ultimul moment. Sa-ti spun ca esti insensibila si ca nimeni nu merita sa treaca prin ce trec eu acum. Si as mai vrea sa-ti spun ca tu nu mai existi pentru mine, ca de fiecare data cand ma gandesc la tine mi se face rau fizic. Vreau sa te uit, vreau sa-ti uit numele si vreau ca si tu sa-l uiti pe al meu. Dar nu mai am energie pentru nimic. Asa ca o sa scapi de mine, dar asa cum cineva de acolo de sus a avut grija ca eu sa stiu adevarul va avea grija si de tine… "AM POSTAT ACEASTA POVESTE DE PE ALT SITE CA PRIN ASA CCEVA TREC SI EU IN MOMENTNTUL DE FATA !!

      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 11:15 pm