Here are your site for love !

Inregisreazate pe Noul forum 4 LoVe !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Here are your site for love !

Inregisreazate pe Noul forum 4 LoVe !

Here are your site for love !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUVINTE LOVE FOR YOU !!

Ultimele subiecte

» Sa nu ma minti !
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeLun Noi 05, 2012 7:20 am Scris de Admin

» Povestea De Dragoste Adevarata
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeLun Noi 05, 2012 7:04 am Scris de Admin

» Tila Tequila, micuta provocatoare
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:29 am Scris de Admin

»  Katie Stam, Miss America 2009
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:28 am Scris de Admin

» Am meditat-o pe Mihaela la anatomie!
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:27 am Scris de Admin

»  Romanita, la un pas de moarte!
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:26 am Scris de Admin

» Emma Watson: A te dezbraca nu inseamna..
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:24 am Scris de Admin

»  Pamela Anderson se considera artista
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:22 am Scris de Admin

» Trupa Heaven a implinit patru ani!
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:21 am Scris de Admin

»  Moni stramba din nas....
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:20 am Scris de Admin

» Oana si Pepe au avut o nunta de 700 euro
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:18 am Scris de Admin

» Moga a marit pretul
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:16 am Scris de Admin

» Anda Adam lucreaza gratis pentru Diana M
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:15 am Scris de Admin

» Edi Iordanescu o ataca pe Delia
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:13 am Scris de Admin

» Luciu: 'Nu va mai holbati la mine!'
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:11 am Scris de Admin

» status de dragoste:))
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 1:09 am Scris de Vizitator

» Madona surprinsa cu un penis in punga.
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:15 am Scris de Admin

» Blonda lui Capatos, mai bună la bară decât Crudu
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:13 am Scris de Admin

» NeW - Iat-o pe Crudu la striptease
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:11 am Scris de Admin

» Versuri de iubire – Love
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:24 am Scris de Admin

» orele iubiri
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 4:07 am Scris de Admin

» Statusuri funny, statusuri haioase, statusuri marfa, statusuri belea, statusuri noi amestecate
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:34 am Scris de EuroVision

» Statusuri emo noi
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:31 am Scris de EuroVision

» Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii
Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:29 am Scris de EuroVision

Cuvinte-cheie

Cine este conectat?

În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mier Aug 31, 2016 3:11 pm


    Am meditat-o pe Mihaela la anatomie!

    Admin
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 143
    Puncte CuVinTe LoVe 2 : 455
    Data de inscriere : 26/05/2009
    Localizare : Hunedoara

    Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! Empty Am meditat-o pe Mihaela la anatomie!

    Mesaj  Admin Mar Noi 09, 2010 10:27 am

    Am meditat-o pe Mihaela la anatomie! Mihaela-radulescu Am meditat-o pe Mihaela la anatomie!
    Sa-l gasesti pe primul sot al MihaeleiRadulescu nu e un lucru usor, mai ales ca diva a trecut intotdeaunarapid si romantat peste amintirea primei casnicii, de pe urma careia aramas doar cu numele. Sa-l gasesti pe Bogdan, dar si sa reusesti saobtii un interviu cu el, deja e altceva, pentru ca este prima data, lapeste 20 de ani de la intersectia lui cu Mihaela, cand acestamarturiseste totul in presa. In exclusivitate pentru Libertatea, BogdanRadulescu, barbatul care i-a dat numele Mihaelei, a acceptat sadezvaluie intamplari nestiute din scurta lor casnicie. Stapan pe sinesi pe situatie, cu amintirile intacte si inca vii, Bogdan povesteste,in randurile ce urmeaza, inceputurile relatiei cu Mihaela Radulescu..
    De ce n-ai aparut niciodata in presa?
    Mihaela Radulesc, foto: EsquireBogdan Radulescu: Am evitat sa apar panaacum pentru ca nu m-a interesat sa vorbesc despre mine si Mihaela. Afost alegerea mea, mai ales ca, intr-o vreme, s-au scris multe prostiisi minciuni despre mine.
    Vorbeste-ne putin despre tine, ca tot nu te stie lumea.
    Bucurestean, 41 de ani, zodia Leului, 1,90 m inaltime, 113 kilograme.Am avut si 130, dar am mai dat jos, ca nu se mai putea (rade). In rest,am o viata linistita, de barbat singur, nu-mi lipseste nimic, dar ammuncit pentru asta.
    Unde ai muncit?
    Pe unde a fost cazul. Dupa 1990, de exemplu, am fost distribuitorMurfatlar, asa ca faceam bani frumosi. Cand n-a mai tinut treaba, m-amdus la o firma de bauturi racoritoare, am facut cursuri de marketingprin strainatate, la Viena, si a inceput sa-mi placa. Mi-au prins binecursurile de atunci, si acum imi mai folosesc. De cativa ani buni amfirma mea, prin care distribui inghetata. Firma mea, banii mei,visurile mele.
    Cu Mihaela cum te-ai cunoscut?
    Mihaela nu a vorbit niciodata prea mult despre casnicia cu primul ei sot, Bogdan Radulescu
    Prima data la Piatra Neamt, cu vreo doi ani inainte de Revolutie. Ea enascuta acolo, eu aveam un unchi bun la Piatra, orasul e mic, asa can-a fost prea greu sa ne intalnim. Eu eram student in Bucuresti, laIEFS, la sport, ea voia sa faca aceeasi facultate. Asa ca am convins- osa vina in Bucuresti si sa dea examen de admitere. Din pacate, primadata a cazut, ca n-a invatat nimic.
    Deja era ceva intre voi doi?
    Eu asa zic , mai ales ca m- a m oferit s-o si meditez. Plus ca stateala mine acasa, undeva in spatele Pietei Romane. Eu sunt singur laparinti si aveam o vila cu demisol si etaj, asa ca era loc destul.Meditatiile le-am facut mai mult la anatomie, cea mai grea materie,unde, daca nu stiai, erai terminat. Pana la urma, si cu ajutorul meu,Mihaela a intrat si ea la IEFS.
    Cum s-a ajuns la casatorie?
    Ai mei insistau. Mama, de fapt, a fost cea care imi tot zicea sa nu-mibat joc de fata, ca n-am adus-o degeaba la noi in casa, chestiideastea... Eu si Mihaela nu voiam sa ne casatorim, dar nici n-am fostimpotriva ideii.
    Cand, unde si cum s-a petrecut totul?
    Prin 1988, la Primaria sectorului 1, fara mare tam-tam. Eu aveam 20 deani, Mihaela 19, ce stiam noi atunci? Nici uLocuieste in CentrulCivicnuia dintre noi nu-i placeau nuntile, ba chiar eu aveam si amoroare de ele, mi se par un fel de tiganii teribile. Am facut un chefcu prietenii apropiati, intr-un bar aflat la subsol, pe langaFacultatea de Drept.
    Intalnirea reporterilor Libertatii cu Bogdan Radulescu a avut locintr-o cafenea selecta din centrul Bucurestiului si a durat mai mult dedoua ore. Bogdan, care locuieste intr-un bloc din Centrul Civic, avenit cu un jeep BMW de ultima generatie. A raspuns deschis la toateintrebarile Libertatii, avand pretentia ca doar un singur lucru sa nuapara in interviu. I-am respectat rugamintea, am continuat discutia sine-am despartit aproape prieteni. Bogdan ar mai fi stat la povesti, dars-a scuzat, spunand ca are de tratat o durere surda de spate.


    Sursa: Libertatea

      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 11:39 pm