Here are your site for love !

Inregisreazate pe Noul forum 4 LoVe !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Here are your site for love !

Inregisreazate pe Noul forum 4 LoVe !

Here are your site for love !

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUVINTE LOVE FOR YOU !!

Ultimele subiecte

» Sa nu ma minti !
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeLun Noi 05, 2012 7:20 am Scris de Admin

» Povestea De Dragoste Adevarata
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeLun Noi 05, 2012 7:04 am Scris de Admin

» Tila Tequila, micuta provocatoare
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:29 am Scris de Admin

»  Katie Stam, Miss America 2009
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:28 am Scris de Admin

» Am meditat-o pe Mihaela la anatomie!
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:27 am Scris de Admin

»  Romanita, la un pas de moarte!
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:26 am Scris de Admin

» Emma Watson: A te dezbraca nu inseamna..
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:24 am Scris de Admin

»  Pamela Anderson se considera artista
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:22 am Scris de Admin

» Trupa Heaven a implinit patru ani!
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:21 am Scris de Admin

»  Moni stramba din nas....
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:20 am Scris de Admin

» Oana si Pepe au avut o nunta de 700 euro
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:18 am Scris de Admin

» Moga a marit pretul
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:16 am Scris de Admin

» Anda Adam lucreaza gratis pentru Diana M
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:15 am Scris de Admin

» Edi Iordanescu o ataca pe Delia
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:13 am Scris de Admin

» Luciu: 'Nu va mai holbati la mine!'
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeMar Noi 09, 2010 10:11 am Scris de Admin

» status de dragoste:))
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 1:09 am Scris de Vizitator

» Madona surprinsa cu un penis in punga.
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:15 am Scris de Admin

» Blonda lui Capatos, mai bună la bară decât Crudu
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:13 am Scris de Admin

» NeW - Iat-o pe Crudu la striptease
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:11 am Scris de Admin

» Versuri de iubire – Love
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeLun Iul 20, 2009 9:24 am Scris de Admin

» orele iubiri
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeSam Iun 20, 2009 4:07 am Scris de Admin

» Statusuri funny, statusuri haioase, statusuri marfa, statusuri belea, statusuri noi amestecate
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:34 am Scris de EuroVision

» Statusuri emo noi
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:31 am Scris de EuroVision

» Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii
Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii I_icon_minitimeVin Iun 19, 2009 7:29 am Scris de EuroVision

Cuvinte-cheie

Cine este conectat?

În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mier Aug 31, 2016 3:11 pm


    Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii

    EuroVision
    EuroVision


    Numarul mesajelor : 11
    Puncte CuVinTe LoVe 2 : 37
    Data de inscriere : 18/06/2009
    Localizare : Timisoara

    Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii Empty Statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii

    Mesaj  EuroVision Vin Iun 19, 2009 7:29 am

    1. Ce înseamnă să mori când poţi trăi până la sfârşitul lumii? Şi ce altceva este “sfârşitul lumii” decât o expresie, pentru că, cine ştie măcar ce e lumea însăşi? - Anne Rice

    2. Egoistul se priveşte ca ultim scop al Creaţiunii: s-ar aştepta ca în clipa morţii sale să fie sfârşitul lumii. - Nicolae Iorga

    3. Ce inseamna sa mori cand poti trai pana la sfarsitul lumii? Si ce altceva este “sfarasitul lumii”, decat o expresie, pentru ca cine stie macar ce e lumea insasi? - Anne Rice

    Alte statusuri si mesaje legate de sfarsitul lumii:

    1. Sfarsitul lumii apare doar cand lumea din tine s-a sfarsit deja desi tu continui sa pasesti.

    2. Ma duc sa imi fac o poza cu apocalipsa in spate. Vreti sa o pun pe hi5?

    3. - Cioc cioc …
    - Cine e acolo?
    - … mica si neagra … gaura neagra …

    4. Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine :-s

    5. Ala cu experimentul LHD, LHC sau cum naiba se numeste, e din Half Life. Deci, nu va veni sfarsitul lumii! Uraaaa.


    By EuroVision CuVinTe LoVe

      Data/ora curentă este: Sam Mai 11, 2024 8:39 pm